У Нікополі відзначили День сім’ї, любові та вірності (фоторепортаж)

19 вересня на території храму святих Петра і Февронії відзначили День сім’ї, любові та вірності. Сімейне свято розпочалося з молебню, яке очолив благочинний церков міста Нікополь, протоієрей Микола Марущак. Розвагою для гостей став святковий концерт, на якому в урочистій атмосфері вітали сімейні пари.

Людмила та Микола Олейники у цьому році  святкують Золоте весілля. Микола Іванович та Людмила Іванівна познайомилися на танцях у парку ім. Пушкіна. Хлопець навчався у Нікопольському технікумі міліарації, а дівчина була студенткою медичного училища. Почали спілкуватися і згодом зрозуміли, що не можуть одне без одного жити – одружилися у 1971 році. Сімейне щастя доповнило народження доньки Оксани, яка вже доросла. Працює викладачем у Недільній школі. Батькам єдина донька подарувала двох чудових онуків Петра і Даніїла. Понад 15 років Микола Олейник працював на керівних посадах. Був заступником міського голови. Його дружина працювала у дитячій лікарні №2 старшою медичною сестрою, у дитячому садочку № 31, наркодиспансері. Сьогодні подружжя Олейників знаходиться на заслуженому відпочинку. Голова родини допомагає будувати храм Георгія Побідоносця на міському кладовищі.

Андрій та Надія Великі у цьому році святкують 26-ту річницю спільного життя, таку дату називають Нефритовим весіллям. Якось Андрій завітав на службу храму Знамення Пресвятої Богородиці, де у хорі побачив скромну дівчину Надію. У вересні 1995 року молодята обвінчалися. Гордістю подружжя Великих є два сини: Микола та Володимир. Протягом 25 років їх батько Андрій служить протодияконом у Спасо-Преображенському соборі нашого міста. А матінка Надія дбає про добробут у домі, із захопленням займається городом.

Максим та Ірина Ященки мають 5 дітей. Їх старша донька Таїсія та син Георгій навчається у спеціалізованій природничо-математичній школі № 26,захоплюються музикою і малюванням. 8-річна донька Анна дуже активна і цілеспрямована дівчинка, її 5-річна сестричка Євгенія ходить до дитячого садочка та активно готується до школи. Наймолодшій донці Ксенії лише 3 місяці. У цьому році подружжя Ященків святкують 13 річницю спільного життя – Мереживне весілля.

В’ячеслав та Анна Богданови створили свою родину нещонедавно, 15 вересня 2021 року. Вони святкують Зелене весілля. В’ячеслав та Анна познайомилися ще в школі, коли Анна перейшла навчатися до середньої школи № 23. Вони почали спілкуватися, а вже за рік їх дружба переросла у серйозні стосунки.

Прямо на сцені всі сімейні пари разом з працівниками Нікопольського палацу урочистих подій створили сімейні обереги. А потім отримали від організаторів свята квіти, цукерки, мультиварки та ікони.

Марина Щученко

Залишити коментар