У Нікополі відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику України

26 липня на фасаді середньої школи №19 урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику України Сергію Вікторовичу Пономаренку. Віддати шану Сергію прийшли його рідні, друзі, побратими, представники міської влади, духовенство та вчителі середньої  школи №19.

 

Сергій Пономаренко народився 28 червня 1971 року у місті Нікополь. З 1 до 8 класу навчався у середній школі №19. Був майстром спорту міжнародного класу з велоспорту. Після закінчення 8-го класу Сергія Пономаренка перевели до спортивного інтернату «Колос». Потім хлопець пішов до армії. Він служив у Миколаєві в десантних військах. У 2004 році закінчив Нікопольський економічний Університет, далі навчався у Київському національному університеті фізичного виховання та спорту. Перед тим, як піти захищати кордони рідної держави, Сергій працював у ТОВ «НВО «ТРУБОСТАЛЬ».

11 липня 2015 року Сергій був мобілізований до лав Збройних Сил України та брав участь в АТО. Був старшиною мінометної батареї 57–ї окремої мотопіхотної бригади. 25 липня 2016 року під час навчань на полігоні «Широкий лан» у Миколаївській області, внаслідок розриву міномета, Сергій Пономаренко загинув. Указом Президента України його було посмертно нагороджено відзнакою «За участь в АТО». У липні 2019 року Сергію Пономаренку посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Нікополь».

Марина ЩУЧЕНКО.

1 коментар до “У Нікополі відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику України”

Залишити коментар