У Нікополі відбулося грандіозне дитяче свято (фоторепортаж)

1 червня Палац культури і спорту “Електрометалург” імені Бориса Величка у Нікополі зібрав маленьких містян на веселе грандіозне Свято дитинства.

 

Ростові ляльки зустрічали своїх гостей прямо на вході і відразу запрошували  на веселу дискотеку. Посіпаки, Пікачу, Робот, Лялька ЛОЛ – улюблені дитячі персонажі, які ледь встигали позувати для кумених світлин.

Хоч свято і дитяче, але, звичайно, що без теми війни не обійшлося. Замість традиційних у День дитинства малюнків на асфальті,  дітям запропонували розфарбувати декілька листівок для військових, додавши від себе побажання для наших захисників, “Повертайтеся живими!”, – писали маленьки адресанти найчастіше.

 

У великій залі палацу сьогодні не було вільних місць. Діти з батьками, друзями, дідусями та бабусями понад годину грали, співали та танцювали. Ведучі змогли створити атмосферу щасливого дитинства з вогниками у маленьких очах, захопленими поглядами, щирими посмішками та дзвінким сміхом.

Діти і дорослі говорили про те, що скучили за веселими масовими розвагами. І навіть сирена повітряної тривоги не посміла порушити атмосферу щасливого моменту.

А коли імпровізований дитячий хор злагоджено затягнув “Червона калина”, деякі дорослі навіть почали утирати сльози.

Ну і яке ж дитяче свято без подарунків і пригощення? Жодна дитина не пішла додому без патріотичних повітряних кульок та шоколадки. Та головне, що уносили з собою щирі позитивні емоції, які мають супроводжувати мирне і щасливе дитинство.

Оксана ЛИМАР.

 

 

 

 

Залишити коментар