Ранкові удари по Криворізькому району та новини з південного фронту

Сімдесят шостий день війни Україна мужньо протистоїть військам рф. Ближче до ранку ворог знову наніс удар по околицям Криворізького району. Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук:
“Під ранок ворог знову поцілив по околицям Великої Костромки, що у Криворізькому районі. Один будинок частково пошкоджено, з людей ніхто не постраждав. В інших куточках області ніч минула без надзвичайних ситуацій”.
За минулу добу ворог декілька разів обстріляював територію Дніпропетровської області. Знову потерпав Криворізький район, село Ганівка через руйнування залишилось без світла, на щастя ніхто не постраждав.  Фахівці працюють над відновленням електропостачання.
Ситуація на всіх кордонах Дніпропетровщини залишається під повним контролем  Збройнх сил України. Окупаційних військ на території області не було і немає.
За повідомленням Оперативного командування “Південь”, ситуація на південному фронті залишається стабільно напруженою. Ворог продовжує триматися на зайнятому рубежі без створення нових ударних угруповань і спроб просунутись на захід. Натомість вкриває реактивними системами залпового вогню Миколаїв і передмістя.
  • По Одещині противник продовжує здійснювати повітряну розвідку за допомогою БПЛА. Влучним ураженням протиповітряної оборони черговий «Орлан-10» безславно пішов на дно моря. Зранку 9 травня ракетний удар по Одеській області нанесено 4 ракетами типу “Онікс” з ракетного комплексу “Бастіон”. Ворог продовжує нищити об’єкти інфраструктури області та здійснювати психологічний тиск на цивільне населення. Протягом дня рашисти знов били по Одесі із застосуванням авіації.
    7 ракет було випущено по місту. Однак, резерви ракет у ворога, вочевидь, на залишку, оскільки в хід явно пущені раритетні, радянського зразку, яких за віком вже наведення підводить. Вишукуючи стратегічні об’єкти, застарілими ракетами вдалось влучити у “надзвичайно небезпечний” торговий центр та склад готової продукції широкого споживання. Тож, ворог продовжує психологічний тиск та ось такі істеричні атаки на мирних мешканців і цивільну інфраструктуру. На жаль, 1 людина загинула, 5 поранених доставлено в лікарню, їм надано допомогу.

Залишити коментар