ПОКРОВСЬКА «ПЕРСПЕКТИВА» ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ (фото)

Відбувся перший матч команди «Перспектива» у районному кубку. Суперниками футболістів із Покровського виступила команда «Лошкарівка». Команда «Перспектива» створена декілька місяців тому на базі ТОВ «Перспектива» – покровської агрофірми, але фактично існує вже не перший рік. Команда заявлялась на участь у ІІ лізі області, та цьогоріч чемпіонат вирішено перенести на осінь, тому літо гравці проведуть у змаганнях за районний кубок, присвячений Дню Перемоги, ігри якого розпочалися 24 квітня. Тренер Віталій Міняйло зібрав у команду гравців, які раніше займалися футболом професійно (грали за команди всеукраїнського рівня) та на рівні «любителів». У минулому році команда виборола ІІ місце у чемпіонаті району, але тоді вони ще не мали спонсорів, тому фінансовий стан не дозволяв сплачувати внески для участі у змаганнях вищого рівня. Тепер, в оновленому складі, під іншою назвою і з великими амбіціями спортсмени налаштовані на нові звершення. «Я бачив у хлопців бажання рухатися вище, тому вирішив шукати спонсорів. Минулого року всі витрати лягали на плечі гравців. У цьому році вирішив діяти рішуче і пішов за допомогою до підприємця Володимира Євтушенка. Звернутися до нього мені порадили, так як він завжди підтримує активні ініціативи. Після годинної розмови та приведених аргументів, Володимир Олексійович погодився допомогти і стати спонсором команди, тому ми офіційно створені на базі ТОВ «Перспектива» села Покровського», – розповідає головний тренер команди Віталій Міняйло. «Гравці нашої команди зібралася з Нікополя та Нікопольського району – розповідає капітан Володимир Міняйло. – 3–4 спортсмени з команди вже встигли пограти у всеукраїнських чемпіонатах. Ми з моїм другом раніше грали в Донецьку, крім нас ще є декілька професійних гравців. Інші відточували свою майстерність самостійно, але також показують високий рівень. Повернулися додому і тепер реалізовуємо себе тут як гравці і тренери». Перша гра «Перспективи» у кубку району відбулася на полі села Олексіївка. Не зважаючи на несприятливі погодні умови (покриття було слизьким, бо то пускався, то припинявся дощ), команда здобула перемогу з неймовірним рахунком 4:0, не залишивши шансів суперникам із «Лошкарівки».

Гра у розпалі

Всі гравці показали свою майстерність. Голами відзначились Олександр Запотоцький, Олександр Купріянов, Владислав Стрельчук, Володимир Романець. За словами тренера, вся команда показала високий результат, установку було виконано на відмінно. Виокремив Віталій Іванович майстерну гру воротаря Івана Степанюка та захисників, а от нападникам треба зібратися до наступного матчу. «Матч удався на повну, команда відіграла на 5 із 5.

Переможці

Я очікував такого результату. Після першого тайму рахунок тримався 1:0, гравці були напружені, і я разом з ними. Та в перерві я сказав їм: «Хлопці, зберіться, грайте у своє задоволення і все вдасться». Так і вийшло. Несприятливі погодні умови нам не заважали, адже ми звикли грати у будь-яку погоду», – оцінює гру своїх вихованців тренер. Наступну гру «Перспектива» зіграє з командою села Веселого. Якщо отримає перемогу, то вийде у фінал і буде боротися за чемпіонство у районному кубку.

Ірина ВОЛОШИНА

Залишити коментар