Обстріли населених пунктів та розхитування ситуації в Придністров’ї

Оперативне командування “Південь” повідомляє про поточну обстановку в районах ведення бойових дій на Півдні України.
  • Продовжуючи підготовку до псевдо-референдумів, окупанти не припиняють обстріли залишених ними населених пунктів, тримаючи місцевих мешканців у психологічному напруженні, просуваючи злочинну пропаганду, що це дії Збройних Сил України.
  • По Миколаєву знову нанесено удар реактивними системами залпового вогню «Смерч». Пошкоджено десятки приватних домогосподарств, автівки, крамниці. Касетні боєприпаси вкривали дитячі майданчики та подвір’я навчального закладу. Інформація про потерпілих уточнюється.

  • На Одещині, над Чорним морем сили протиповітряної оборони збили безпілотник-розвідник. Ворог продовжує обстеження місцевості для виявлення вразливих до ракетних ударів місць.

  • Корабельним угрупованням чорноморського флоту рашистів продовжується блокада північно-західної частини Чорного моря. Загроза ракетних ударів з моря та тимчасово окупованого Криму залишається високою.
  • Розхитування ситуації в Придністров’ї має всі ознаки класичної «кремлівської методички». Тож, Сили оборони Півдня України готові до протидії на всіх напрямках.
  • Зранку по Запоріжжю прилетіла ракета. За попередньою інформацією пошкоджено два будинки в приватному секторі. Удар був нанесений рашистською авіацією, застосували ракети Х-55 класу «повітря-земля». Наразі відомо щодо трьох постраждалих, одна з них дитина.

Зберігайте спокій і витримку, дотримуйтесь заходів безпеки, не довіряйте ворожій пропаганді, будьте пильними і не давайте шансу колаборантам втілити диверсійні задуми. Тільки разом переможемо, бо наша сила в єдності!

Залишити коментар