Обстріли Дніпропетровщини та ситуація на Криворізькому напрямку

Сімдесят сьомий день повномасштабного вторгнення рф в Україну. Вночі і вранці ворожі снаряди вибухали на межі з Херсонщиною. Знову постраждали околиці Зеленодольської та Широківської громад. Про ситуацію у Дніпропетровській області на ранок 11 травня повідомив голова ДОР Микола Лукашук:
“Вчора пізно ввечері і сьогодні вранці ворог обстріляв околиці Великої Костромки і Ганнівки у Криворізькому районі. Житловий сектор цілий, люди також.
Більше ніяких надзвичайних ситуацій в області не сталося. Наразі у всіх громадах все спокійно.
Мирного дня!”
Плани ворога щодо просування в напрямку Кривого Рогу, не дивлячись на передислокацію та поповнення частин, зазнають невдачі. Завдяки відвазі і професійним діям українських Збройних Сил, ворог має значні втрати, про це увечері 10 травня на брифінгу повідомив голова Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул.

“Орки продолжают тактику выжженной земли и обстрелы мирных населенных пунктов на всей линии соприкосновения. Сегодня нашей полиции удалось вывести из Большой Костромки женщину, у которой роды начались буквально под обстрелами. Слава Богу, всё в порядке. Прямо в машине «скорой помощи» родилась девочка. Вместе с мамой они под присмотром медиков.
Всего у нас в городе с начала войны уже родилось 732 ребенка – 381 мальчик и 351 девочка. Мы сделаем все для того, чтобы быстрее приблизить победу и эти детки никогда не услышали слово “война”, – зазначив очільник військової адміністрації міста.

 

Залишити коментар