Не стало шанованого у Нікополі педагога

Нікопольський професійний ліцей повідомляє, що 27.04.2022, на 84 році життя перестало битися серце шановної та поважної Людини, колишнього директора Нікопольського професійного ліцею Лопатко Віталія Олександровича.
Віталій Олександрович  віддано працював в системі професійно-технічної освіти 46 років, з 1985. В освіту прийшов з виробництва. Працював на посадах старшого майстра, заступника директора, а з 1986 року – директором ПТУ №57. В 1997 році очолив об’єднаний колектив ПТУ № 57 і ПТУ № 42. Він зробив неоціненний внесок у згуртування двох колективів. Завдяки його позиції та злагодженим діям колективу, було втілено в життя програму комп’ютеризації, реорганізації ПТУ №42 у професійний ліцей.
На посаді директора відпрацював 20 років.
Мав талант керівника, мудрого наставника, досвідченого консультанта. Щира людина прекрасної душі і відкритого доброго серця. Чимало працівників і випускників навчального закладу можуть вклонитися доземно і відчути сум за людиною, яка в різні часи надавала їм підтримку та впевненість у завтрашньому дні.
Віталій Олександрович – турботливий чоловік, батько та дідусь. Скромний у своїх бажаннях… Особливістю характеру Віталія Олександровича була висока вимогливість до себе і повага до інших. На пенсійному відпочинку мав захоплення – виростив садок з плодовими деревами. Кожного року привозив свій врожай до ліцею пригостити колег. Щоденно, у будь-яку погоду, виходив з дому і впевнено крокував по 7 км на день! До останнього часу цікавився літературою, багато читав. Важко переживав сьогодення. Був впевнений у перемозі незалежної України. Смерть стала раптовою.
Нагороди:
– нагрудний знак ВАПП « За вагомий внесок у розвиток професійної освіти»;
– нагрудний знак « Відмінник освіти України»;
– грамоти ГУОН та МОН України.
Поховання відбудеться 29.04.2022 О 13.30 від міської каплиці.

Залишити коментар