Чи правильно ми робимо, коли не переїжджаємо із небезпечних регіонів?

Багато українців під час повітряної тривоги спускаються до підвалу або ховаються в коридорах, дотримуючись правила двох стін. На жаль, нерідкі випадки, коли такі укриття не рятують. Тим не менш, багато людей, особливо літні, не хочуть залишати свої будинки. Проте є ситуації, коли залишити будинок буде безпечніше, ніж залишатися у ньому.

Коли потрібно покинути будинок?

1. Якщо місцева влада закликає громадян негайно виїхати з міста або області – по можливості зробіть це. Такі заклики мають серйозні причини.

2. Виїхати із населеного пункту доведеться, якщо він знаходиться на лінії фронту. Не чекайте, коли бойові дії почнуться у вашому місті – тоді евакуюватися може бути надто пізно. Виїхавши з потенційно небезпечного місця, ви не тільки убезпечите себе, а й полегшите нашим військам можливість звільнити місто.

3. Переїхати варто у тому випадку, якщо ви живете біля аеропорту, нафтобази, військового складу чи табору, телевежі та інших важливих інфраструктурних об’єктів. За такими об’єктами ворог часто б’є ракетами, а отже, і ваші будинки теж у зоні небезпеки.

Залишити коментар